poznajmy się!

Marka Royal Green powstała w 2008 roku, aby propagować zdrową, ekologiczną żywność i naturalne suplementy dostarczające pełne spektrum roślin, ziół, grzybów witalnych i alg. 

jak to się zaczęło?

Zaczęło się od ekologicznego oleju kokosowego, który uczynił nas w tym segmencie liderem na rynku holenderskim. Równocześnie, zaczęliśmy powoli tworzyć ekologiczne witaminy i minerały. Chcemy oferować wszystkim tym którzy, tak jak my, wierzą w mądrość i siłę Matki Natury, alternatywę dla wszechobecnych syntetycznych witamin i minerałów.

Dzisiaj nasze produkty są sprzedawane w ponad 30
krajach na całym świecie a nasz asortyment stale się powiększa o nowe, unikatowe produkty.

Roy Jongens, założyciel Royal Green

4 FAKTY O ROYAL GREEN

 • UNIKATOWA JAKOŚĆ

  Od samego początku istnienia marki Royal Green oferujemy wyłącznie najlepszej jakości składniki dostępne na ziemi. Mamy wiele podziwu dla czystości i energii ekologicznych składników. Dlatego zawsze, jak tylko są dostępne, wybieramy właśnie takie!

 • NATURA I PASJA

  Kochamy produkty, które z miłością i pasją tworzone są przez zrównoważone gospodarstwa. Uprawiane w zgodzie z Naturą z daleka od szkodliwych pestycydów: albo certyfikowane ekologiczne albo naturalnie dziko rosnące. Zbierane w harmonii z naturą, we właściwym momencie.

 • PEŁNE SPEKTRUM

  Uważamy że naturalne, pełnowartościowe pożywienie oraz ekologiczne witaminy i minerały to najlepsze źródło niezbędnych dla nas składników odżywczych. Niesyntetyczne, niewyizolowywane i dostarczające całą orkiestrę składników, które działają holistycznie i synergicznie.

 • INSPIRACJA

  W tworzeniu naszych produktów inspirujemy się mądrością Matki Natury i holistycznym podejściem medycyny chińskiej i ajurwedy oraz wieloma wyjątkowymi herbalistami jak i eko pasjonatami z całego świata.

MATKA NATURA

Uwielbiamy jej piękno i moc.

W Royal Green jesteśmy jej największymi fanami, a dzielenie się jej mądrością to nasza pasja.  Dbamy o naszą piękną planetę wspierając ekologiczne gospodarstwa i zrównoważone rolnictwo na całym świecie.  

Cieszcie się życiem i bądźcie zdrowi!

NASZE Certyfikaty

 • KONTROLA CZYSTOŚCI

  W Royal Green przeprowadzamy surową kontrolę czystości produktów. Uprawy ekologiczne nie zawsze oznaczają, że składnik jest czysty i nie zawiera zanieczyszczeń! To naprawdę musi być zbadane a niestety, ze względu na oszczędności, nieliczne marki przeprowadzają taką kontrole. W Royal Green uważamy, że jest bardzo ważne, aby dbać o czystość i bezpieczeństwo żywności. Zawsze wdrażamy najwyższe standardy kontroli.

 • CERTYFIKAT ISO 22000

  Dzięki temu, że przeprowadzamy specjalnie ukierunkowane testy, możemy wykryć potencjalne zanieczyszczenia we wczesnej fazie i mieć pewność, że te zanieczyszczone składniki nigdy nie trafią do naszych produktów! Jedynie w ten sposób można zagwarantować najczystszą jakość.
  Royal Green posiada certyfikat
  ISO 22000, najwyższy możliwy do uzyskania certyfikat, jeśli chodzi o bezpieczeństwo żywności.

 • DOBRO ZIEMI

  Chcemy przyczynić się do lepszego, czystszego świata, dlatego tworząc produkty zawsze mamy na uwadze dobro ludzi, roślin, zwierząt i środowiska. Wspieramy ekologiczne gospodarstwa na całym świecie, rezygnujemy z używania jednorazowego plastiku i zmniejszamy nasz negatywny wpływ na środowisko poprzez zrównoważony rozwój i zieloną transformacje naszej całej organizacji.

Zrównoważony rozwój

KROK ZA KROKIEM RAZEM BUDUJEMY ZRÓWNOWAŻONY ŚWIAT!

Uważamy, że naszym obowiązkiem jest wziąć odpowiedzialność za zminimalizowanie negatywnego wpływu na środowisko. Już od wielu lat nasza niewielka, rodzinna firma w Holandii podejmuje różne działania, których celem jest dołożenie naszej cegiełki do budowy lepszego, zrównoważonego świata.

Nasza podróż

Czy wiecie, że byliśmy jedną z pierwszych firm w Holandii, która zaczęła używać opakowania z certyfikowanego kartonu i papieru FSC?
Dzisiaj wszystkie nasze opakowania i ulotki są produkowane z kartonu i papieru FSC a broszury zamieniliśmy na elektroniczne kody QR. W ten sposób wnosimy swój wkład w zachowanie naszych pięknych lasów.

Aby sprostać najsurowszym wymogom odnośne zrównoważonego rozwoju i zredukować nasz wpływ na środowisko wdrażamy kolejne zielone rozwiązania.

"Jest jeszcze wiele do zrobienia i stoi przed nami wiele wyzwań. Ale perspektywy i możliwości zrównoważonego rozwoju motywują nas każdego dnia do dalszego działania. Entuzjastycznie patrzymy w przyszłość. Zielona transformacja to niezwykła podróż pełna wyzwań, ale i przynosząca nam dużo zadowolenia i satysfakcji z rezultatów!"

Roy Jongens, założyciel Royal GreenEKOLOGICZNE OPAKOWANIA

 • Certyfikat FSC

  Czy wiesz, że na świecie każdej minuty znikają lasy wielkości 36 boisk piłki nożnej?
  FSC to międzynarodowa organizacja, która wyznacza standardy dla odpowiedzialnej gospodarki leśnej, biorąc pod uwagę aspekty społeczne, ekologiczne i ekonomiczne.
  Używając kartonu i papieru certyfikowanego FSC Royal Green wspiera, a z nami również i TY, ochronę naszych wspólnych lasów oraz zdrowy ekosystem dla ludzi i zwierząt na całym świecie.

 • szkło

  Żywność Royal Green jest pakowana w szklane słoiki z metalowymi nakrętkami. Mogą być one wielokrotnie wykorzystane także daj im drugie życie! Redukcja plastiku jest również w Twoich rękach..
  Nasza najnowsza inicjatywa to wprowadzenie szklanych, zrównoważonych opakowań dla suplementów. Jest to najlepszy wybór dla zdrowia, zrównoważonego stylu życia i wyjątkowej jakości ochrony produktu.

 • Pakowanie EKO

  Przy pakowaniu produktów Royal Green używamy ekologicznych materiałów: pakujemy produkty w kartony FSC, do wypełnienia paczek używamy 100% biodegradowalne materiały: “chrupki” wykonane z naturalnej skrobi lub papierowe czy drewniane wiórki. A do zamknięcia paczek wykorzystujemy jedynie taśmę papierową. Dzięki temu razem redukujemy plastikowe śmieci!

Royal_Green_ashwaganda_suplement_diety

Wprowadzamy nowe, zrównoważone, szklane opakowania na suplementy

Innowacja

która wnosi na wyższy poziom ochronę naszych produktów jednocześnie znacząco redukując użycie plastiku. Wszystkie opakowania są produkowane w Europie, w zaawansowanej fabryce szkła, która spełnia najwyższe standardy i posiada renomowane certyfikaty jakości: ISO 9001, ISO 15378, Ecovadis Gold oraz ISO 45001.

Wybraliśmy ciemnobrązowe szkło wysokiej jakości, które jest: 🔸 100% obojętne, 🔸 100% bezzapachowe i bezsmakowe, 🔸 100% nadające się do recyklingu nieskończoną ilość razy oraz 🔸 100% naturalne.
Zaprojektowane w celu ochrony a zatem, zasadniczo, nie przepuszcza ani światła, ani powietrza i nie wchodzi w reakcje z produktem.  

Dodatkową innowacją jest ETYKIETA.
Wyprodukowana z nowej generacji papieru (forma książeczki): certyfikowanego, zrównoważonego papieru FSC cyfrowo drukowanego w Holandii.

Odnawialna, wiatrowa

ZIELONA Energia

Cała energia jaką w naszej firmie od 1 lutego 2020 używamy, pochodzi od holenderskich wiatraków. Nasza energia elektyczna jest lokalnie wytwarzana oraz neutralna pod względem emisji CO2. Potwierdza to holenderski certyfikat Nederlandse Wind Milieukeur.

Zrównoważone, zielone

Magazyny

Postanowiliśmy wdrożyć zrównoważone rozwiązania również w naszym procesie magazynowym.

W 2021 roku rozpoczęliśmy remont i transformacje naszych magazynów. Nasz architekt miał ważny cel do spełnienia: zaprojektować zrównoważone, zielone budynki.

Pracujemy nad osiągnięciem naszych zielonych ambicji w widoczny i mierzalny sposób:

 • Zużycie Energii

  Między innymi, przeprowadziliśmy izolacje dachu i ścian magazynu, wykorzystując do tego najnowocześniejszą technikę izolacyjną. Następnie oświetlenie zostało zamienione na zaawansowane, dynamiczne oświetlenie Led. Ogranicza to zużycie energii do minimum oraz daje przyjemne światło podczas wykonywania prac magazynowych. Źródło ciepła zostało zastąpione pompą cieplną sterowaną komputerowo. Dzięki tym i innym działaniom, udało się nam zmniejszyć zużycie energii o 80%, zachowując jednocześnie stabilną temperaturę w magazynie. Następny krok to zainstalowanie ponad 500 paneli słonecznych na dachach naszych budynków.

 • Certyfikat BREEAM

  Chcemy uzyskać wszystkie certyfikaty BREEAM dla naszych budynków. Pozwoli nam to ocenić faktyczne całościowe efekty naszej wielkiej, zrównoważonej transformacji. Nie tylko w kwestii oszczędności energii, ale i w szerszym kontekście: negatywnego wpływu na środowisko oraz stworzenia środowiska przyjaznego dla zdrowia i komfortu użytkowników.

ZAPRASZAMY DO KONTAKTU

Ta strona jest chroniona przez reCAPTCHA i obowiązują na niej Polityka prywatności i Warunki korzystania z usługi serwisu Google.