PŁATNOŚCI

 Metody Płatności 
dostępne w naszym sklepie

Pragniemy, aby zakupy w naszym sklepie były łatwe i przyjemne, dlatego oferujemy Wam kilka metod płatności za złożone zamówienia:

Płatność przelewem tradycyjnym

Możesz samodzielnie zrobić przelew na nasze konto w
Santander Bank Polska S.A.

Będziesz musiał(a) tylko poczekać ok. 2 dni roboczych, aby pieniądze zostały zaksięgowane na naszym rachunku. Pamiętaj również, aby dobrze zaadresować przelew:

Numer Rachunku: 
PL32109017110000000153162987
Nazwa: Open4Nature Anna Jaworska
Adres: ul. Lilpopa 53, 05-840 Brwinów
Tytuł przelewu: Numer Twojego zamówienia, który został wysłany na Twój email.

  Płatność Przelewy24 (przedpłata)

  Szybki przelew internetowy. Zostajesz przekierowana do systemu Przelewy24, w którym wskazujesz swój bank lub inną formę płatności wspieraną przez Przelewy24. Formularz przelewu jest wypełniany automatycznie zgodnie z danymi zawartymi w zamówieniu. Lista dostępnych banków jest widoczna podczas składania zamówienia.
  Transakcję zabezpieczają Przelewy24.

  Płatność BLIK

  Płatność jednorazowym kodem dostępna w wybranych bankach. Transakcję zabezpieczają Przelewy24.

  Płatność kartą online (wkrótce dostępne)

  Akceptujemy płatności kartą VISA, MasterCard, a transakcję zabezpiecza Przelewy24. Płatności kartą są w 100% bezpieczne, royalgreen.pl nie ma dostępu ani nie przechowuje Twoich danych.

  Apple Pay (wkrótce dostępne)

  Apple Pay jest uniwersalną metodą płacenia, którą możesz wykorzystać do płatności za zakupy, których dokonujesz za pośrednictwem Safari. W ten sposób ominie Cię wypełnianie formularzy w sklepach internetowych. To bezpieczne rozwiązanie, które chroni Twoją prywatność i podnosi komfort codziennych zakupów. Apple Pay możesz wykorzystać do płatności w sklepach stacjonarnych i internetowych, a także w aplikacjach.

  Google Pay (wkrótce dostępne)

  Google Pay to szybki i prosty sposób płacenia, który jest łatwy, ale również zabezpiecza Twoje dane. Możesz też zarządzać swoim kontem w dowolnym miejscu – w internecie lub aplikacji. 

  PayPo 

  PayPo, czyli zamawiasz jak zwykle, odbierasz zakupy, a płacisz nawet 30 dni po złożeniu zamówienia. Bez żadnych dodatkowych kosztów i rejestracji. Płatność możesz również rozłożyć na raty. Więcej na temat PayPo przeczytasz na stronie
  https://paypo.pl/home/jaktodziala 

  P24 NOW 

  Limit odnawialny na zakupy internetowe. Wnioskujesz o niego raz, a zakupy możesz robić wielokrotnie. Klienci mogą dokonywać zakupów w ramach ustalonego limitu, bez konieczności wypełniania wniosku i sami wybierają dogodny dla siebie sposób spłaty zobowiązania.  Szczegóły na stronie: https://www.przelewy24.pl/p24now-kupujacy