Royal Green Spicy Cinnamon nagrodzony gwiazdą Great Taste 2022!

Royal Green Spicy Cinnamon nagrodzony gwiazdą Great Taste 2022!


Gwiazdy Great Taste 2022, konkursu organizowanego przez brytyjską Guild of Fine Food, zostały ogłoszone. Uznawana za znak doskonałości, akredytacja Great Taste przyznawana jest dla rzemieślników oraz producentów specjalistycznej żywności. Ceni smak ponad wszystko.

W tym roku o gwiazdy Great Taste ubiegało się aż 14,205 produktów ze 110 krajów. Prestiżowy panel jurorów tworzy ponad 500 profesjonalistów, ekspertów ze świata żywności, między innymi: krytyków kulinarnych, szefów kuchni, twórców przepisów, kupców, handlowców, dziennikarzy.

Jesteśmy w Royal Green bardzo dumni z przyznanej gwiazdy dla cynamonowego naparu Spicy Cinnamon! Powiększa on nasze gwiazdorskie grono i dołącza do laureatów Great Taste z poprzednich lat. W sumie, od wprowadzenia na rynek w 2019 roku, aż siedem naparów ziołowych Royal Green zdobyło gwiazdy Great Taste:
⭐️ Sweet Dreams,Golden Turmeric Chai, Relax, Clean, Love & Happiness oraz Beautiful Turmeric ⭐️

Spicy Cinnamon witaj w gwiazdorskiej kolekcji Royal Green!

 

Sędziowie tak skomentowali nagrodzony cynamonowy napar Royal Green Spicy Cinnamon:

„Cudowny cynamonowy charakter podkreśla słodycz lukrecji. Oba składniki uzupełniają się i dostarczają pełnię smaku”.

„Dobrze wyważony i przyjemny. Podobała się nam jego cynamonowy charakter, dodana lukrecja daje subtelną słodycz – to połączenie przypomina aromatyczną szarlotkę! Proste, ale sprytne i dobrze wykonane”.

Cynamon jest jednym z najstarszych przypraw znanych na ziemi. Jest przepysznie słodki i dostarcza cennych olejków eterycznych. Twoje ciało doceni jego dobroć i pokocha każdy łyk.

Skomentuj

Prosimy mieć na uwadze, że komentarze muszą być zaakceptowane przed publikacją

Ta strona jest chroniona przez reCAPTCHA i obowiązują na niej Polityka prywatności i Warunki korzystania z usługi serwisu Google.

Nasza Zielona transformacja

Jesteście ciekawi jakie kroki podejmujemy na naszej drodze #goinggreen ? Więcej informacji o naszej zielonej transformacji i zrównoważonym rozwoju przeczytacie w zakładce O NAS

Czytaj dalej