Olej kokosowy extra virgin Royal Green zdobywa 2 gwiazdy Great Taste 2023!

Olej kokosowy extra virgin Royal Green zdobywa 2 gwiazdy Great Taste 2023!

 

W konkursie Great Taste Award 2023, organizowanym przez Guild of Fine Food w Wielkiej Brytanii, olej kokosowy Royal Green Extra Virgin otrzymał 2 gwiazdki! Podczas degustacji, nasz doskonały i delikatny olej kokosowy podbił sędziowskie podniebienia do tego stopnia, że mieli ochotę na więcej..

W Royal Green nie ma miejsca na żadne kompromisy.  Dzięki temu zdobyliśmy w ubiegłych latach nie jedną, nie dwie, ale trzy nagrody Great Taste za nasz olej kokosowy Extra Virgin. Jesteśmy szczególnie dumni z tegorocznego osiągnięcia, ponieważ niespełna 10% zgłoszonych produktów otrzymało dwie gwiazdki. Krytyczni jurorzy tego najbardziej prestiżowego wyróżnienia w świecie żywności i napojów, przyznają 2 gwiazdki dla produktów, które są: „Wybitne”. Ponad wszystko przepyszne”.

 

Gotowi na skosztowanie naszego niezaprzeczalnie doskonałego oleju, który jest naszym znakiem rozpoznawczym od 2008 roku?!

Tak jurorzy skomentowali wyróżniający się olej kokosowy Royal Green Extra Virgin:

„Bardzo świeży i czysto wyglądający olej kokosowy. Ma prawdziwy aromat młodego kokosa – jakbyśmy dopiero go co rozłupali. Nie jest dominujący, a nasze podniebienie jest delikatnie otulone w smaku kokosa, ale pozostaje czyste i pragnie więcej. Jest delikatny, kremowy i tak przyjemny, że chce się go jeść i jeść, po prostu przepyszny!

 

Olej ten ma wyraźny kokosowy smak, który nie jest przytłaczający. Dobrze się rozpuszcza, a w rozpuszczonym produkcie wyczuwalna jest przyjemnie ciepła nuta kokosa. Czyste wykończenie.

 

Ten olej kokosowy ma przyjemnie gęsty i delikatny smak i konsystencję. Dostarcza subtelne nuty kokosa i delikatne wykończenie z bogatą paletą w ustach i przyjemnym, czystym finiszem. Przyjemny produkt, który sprawdzi się w wielu zastosowaniach.'

 

 

Skomentuj

Prosimy mieć na uwadze, że komentarze muszą być zaakceptowane przed publikacją

Ta strona jest chroniona przez reCAPTCHA i obowiązują na niej Polityka prywatności i Warunki korzystania z usługi serwisu Google.

Nasza Zielona transformacja

Jesteście ciekawi jakie kroki podejmujemy na naszej drodze #goinggreen ? Więcej informacji o naszej zielonej transformacji i zrównoważonym rozwoju przeczytacie w zakładce O NAS

Czytaj dalej