Witaj dobra energio!

Witaj dobra energio!

Słoneczko częściej wychyla buźkę zza chmur, a Wy nadal nie promieniejecie wewnętrznym blaskiem? Wiosenne porządki zapewne już za Wami, ale czy zadbaliście również o Waszą dobrą energię?

Większość z nas jest przebodźcowana i zmęczona nieustanną gonitwą za celami życiowymi bądź marzeniami. Często zapominamy o poziomie naszej dobrej energii. Natomiast jest kilka praktycznych sposobów, które mogą podbić pozytywne wibracje.

Only Goood Vibes! 😊

Podczas pędu dnia, dajcie sobie chwilę na rozgoszczenie się w inspirującej przestrzeni, która pozwoli Wam nasycić się pięknem i podnieść wibracje energetyczne. Spacer połączony z technikami oddechowymi to dobry wstęp do poprawy samopoczucia, wewnętrznego spokoju i lepszego przepływu energii. Zadbajcie o odpowiedni poziom hormonu szczęścia, który wytwarza się poprzez aktywność fizyczną.

Wiosna, jako czas odrodzenia, to również dobry moment, by pozbyć się wampirów energetycznych. Zastanówcie się kto lub co sprawia, że odczuwacie frustrację zamiast duchowej stabilizacji.

Virginia Woolf mawiała, że
"nie można dobrze myśleć, dobrze kochać, dobrze spać, jeśli nie jadło się dobrze".

Dobrze zbilansowana dieta to klucz do zaspokojenia zapotrzebowania organizmu na składniki odżywcze, które niewątpliwie dostarczą zdrowej energii, która napędzi Was do działania. Jeśli nie dostarczymy wszystkich mikroelementów odżywczych do naszego organizmu, równowaga w naszym ciele zostanie zachwiana.
Wspomóc możemy ją odpowiednią suplementacją, najlepiej pochodzenia naturalnego. Pamiętaj, że witamina D, ashwagandha, kwasy omega, czy koenzym Q10, to przyjaciele nie tylko dla Twojego organizmu, ale też i dla ducha.

W Royal Green dbamy o to, by dostarczać Wam wszystkich niezbędnych elementów układanki, tak abyście mogli złożyć się w całość. Pomogą Wam w tym nasze inspirowane Matką Naturą, ekologiczne suplementy diety. Nigdy nie zapominajcie o współistnieniu zdrowego organizmu i pogody ducha.


#pozytywnaenergia #pozytywnewibracje #dobraenergia #royalgreenposka #royalgreen #cieszsiezyciem

Skomentuj

Prosimy mieć na uwadze, że komentarze muszą być zaakceptowane przed publikacją

Ta strona jest chroniona przez reCAPTCHA i obowiązują na niej Polityka prywatności i Warunki korzystania z usługi serwisu Google.