Maca powerrr - peruwiański afrodyzjak Inków

Maca powerrr - peruwiański afrodyzjak Inków

W marcu, jak w garncu, pogoda cały czas się zmienia 🌦️ i dodatkowo jest nie do przewidzenia. Nie ma lekko. 😜

Jesteśmy zmuszeni na adaptowanie się do przewrotnych warunków pogodowych i nie tylko… A przecież każdy z nas potrzebuje zarówno równowagi fizycznej, jak i psychicznej, aby dobrze funkcjonować ☯️

Z pomocą przychodzą adaptogeny! Pod tą nazwą kryją się zioła 🌱, które pomagają organizmowi dostosować się do stresujących warunków życia, wpływają pozytywnie na układ nerwowy, hormonalny i odpornościowy.

Jednym z nich jest MACA rosnąca w peruwiańskich Andach na wysokości 3500-4300 mnpm (najwyżej rosnąca roślina na świece!!).
Royal Green ekologiczna Maca, po około 8 miesiącach uprawy, jest zbierana, suszona i ręcznie sortowana pod względem wielkości i koloru (czarna, fioletowa i żółta). Tak tak! Są 3 różne kolory tego korzenia!

Royal Green Maca jest wyjątkowa, ponieważ zawiera 80% czarnego, 15% fioletowego i 5% żółtego korzenia. Dzięki temu otrzymujemy najszerszy profil jego aktywnych składników odżywczych, oferujący maksymalny efekt.

Maca jest może już coraz bardziej znana, ale niestety jeszcze wiele osób nie odkryło jej całego potencjału… A to dlatego, że większość dostępnych produktów zawiera niskiej jakości macę: słodko pachnący proszek o jasnym, żółtawym kolorze. Jest zazwyczaj nie certyfikowana ekologiczna, ekstrahowana przy użyciu wysokich temperatur i zawierająca wypełniacze (kukurydzę oraz proszek ryżowy) a czasami nawet maltodekstrynę czy cukier!

Dostarczana przez Royal Green Maca jest “raw”, wysoko skoncentrowana (6:1), 100% ekologiczna, nienapromieniowana i bez żadnych wypełniaczy. Sprawdźcie jak na Was działa!
Zachęcamy do jej spróbowania (np. w koktajlach, jogurtach) bo ma również cudowny orzechowo-słodkawy smak!! Szukasz inspiracji przepisowej? Wypróbuj nasze magiczne tiramisu!

Skomentuj

Prosimy mieć na uwadze, że komentarze muszą być zaakceptowane przed publikacją

Ta strona jest chroniona przez reCAPTCHA i obowiązują na niej Polityka prywatności i Warunki korzystania z usługi serwisu Google.