Sen to zdrowie

Sen to zdrowie

Aby cieszyć się życiem i zdrowiem najpierw trzeba się dobrze wyspać. Zgodzicie się?

Higiena snu to zbiór nawyków, które pomogą Wam nie tylko łatwiej zasypiać, ale także dobrze przespać noc. Niewydajny sen czy jego niedobór prowadzi, bowiem, do zaburzeń koncentracji, rozdrażnienia, uczucia senności, zawrotów głowy, a w dłuższej perspektywie do pogorszonej pracy mózgu i rozwoju chorób. 

Wstajecie rano niewypoczęci?  Royal Green ma dla Was kilka sposobów na polepszenie jakości snu.  

W każdej praktyce kluczowa jest systematyczność. W praktyce snu również. Ustalcie jedną godzinę na codzienne wstawanie, niezależnie od pory pójścia spać. Organizm przyzwyczai się do takiego trybu i kto wie? Może budzik nie będzie potrzebny? Ruch to zdrowie i każdy to powie! Dlatego ważne żebyście dostarczali codziennie swojemu ciału choć minimalną dawkę aktywności fizycznej. Zadbajcie o to, żeby Wasze ciało było wystarczająco rozciągnięte i zrelaksowane przed snem. Bez odpowiedniej dawki ruchu będzie trudno...

Bardzo ważne jest także odpowiednie nawodnienie, temperatura w pokoju i ograniczenie przeglądania mediów społecznościowych przed snem. Niebieskie światło ekranów i wyświetlane informację, powodują skoki dopaminy. Może to prowadzić do zaburzenia produkcji melatoniny i negatywnie wpłynąć na jakość waszego snu. Zastąpcie je wieczornym spacerem, który teraz latem jest szczególnie uroczy i relaksacyjny!

Jest jeszcze inny aspekt, o którym warto pamiętać: problemy ze snem mogą być wynikiem niedoborów magnezu w organiźmie. Jeżeli tak jest u Was, pamiętajcie o odpowiedniej naturalnej suplementacji. Połączenie ekologicznego magnezu z Ashwagandhą i witaminą D optymalnie wesprze organizm i zadziała holistycznie. Taki kompleks znajdziecie właśnie w Royal Green Magnesium, który jest w 100% ekologiczny. 

Świetnym pomysłem na relaks przed snem będzie również wypicie ciepłego, ziołowego naparu. Polecamy, bo sami praktykujemy codziennie, Royal Green Sweet Dreams! Kojący smak ekologicznego rumianku, lipy i lawendy uwolni Wasz umysł i przeniesie Was w świat słodkich snów.

To jak? O której dzisiaj w kimę?

 

Skomentuj

Prosimy mieć na uwadze, że komentarze muszą być zaakceptowane przed publikacją

Ta strona jest chroniona przez reCAPTCHA i obowiązują na niej Polityka prywatności i Warunki korzystania z usługi serwisu Google.

EKOLOGICZNY IMBIR

Ekologiczny imbir, herbata imbirowa, imbir w kapsułkach
Podgląd
Imbir BIO
Cena
75,99 PLN
Cena
75,99 PLN
Cena promocyjna
75,99 PLN
Podgląd
Deliciously Ginger BIO
Cena
20,99 PLN
Cena
20,99 PLN
Cena promocyjna
20,99 PLN
Podgląd
Ginger & Lemon BIO
Cena
20,99 PLN
Cena
20,99 PLN
Cena promocyjna
20,99 PLN