Roślinne LOVE

Roślinne LOVE

Witamy roślinnych przyjaciół!

Dieta wegetariańska czy wegańska ma coraz więcej swoich zwolenników. To nawet nie dieta a raczej styl życia… Decydujemy się na roślinną rewolucję w kuchni (i nie tylko) tak naprawdę z różnych przyczyn.. zdrowotnych, etycznych, ekologicznych, religijnych, ekonomicznych czy społecznych. Nic w tym dziwnego, skoro zmniejsza ryzyko wielu chorób cywilizacyjnych, pozytywnie wpływa na środowisko i nie zagraża kochanym zwierzakom.

Przerzucenie się na dietę roślinną to szczytny cel, ale również niemałe wyzwanie. Trzeba się do tego dobrze przygotować i wchodzić w to świadomie. Chodzi o zdrowy wybór i dostarczanie odpowiedniej ilości niezbędnych składników odżywczych. Rezygnacja z mięsa, jeśli jest nieprzemyślana, może niestety negatywnie wpłynąć na nasze zdrowie i doprowadzić do niedoborów witamin i minerałów takich jak: B12, D, żelazo, wapń, cynk i kwasy omega 3.  
Ale bez obaw, mamy coś, co może stać się dla Was niezawodnym uzupełnieniem wszystkiego, czego nie dostarczy Wam wege dieta!

✅ SPIRULINA: 100% ekologiczna, certyfikowana zawiera aż 60 aktywnych składników takich jak B12, beta-karoten, żelazo czy proteiny!! Jest świetnym źródłem białka (trzy razy więcej białka niż mięso)!

✅ WITAMINA B12 (methylokobalamina): w Royal Green zadbaliśmy by jej przyswajalność była na jak najwyższym poziomie. Fermentowana, w postaci „whole food” dostarcza 20,000 RI

✅ ŻELAZO: 100% ekologiczne Iron complex Royal Green zawiera żelazo z liścia curry, którego działanie dopełnia Witamina C (Amla), pokrzywa, aloes, kurkuma, imbir i czarny pieprz.

 ✅ KWASY OMEGA-3: Algae Oil to roślinne źródło kwasu DHA nie zawierające zanieczyszczeń oceanicznych. Badania wykazują, że DHA jest niezbędne dla optymalnej struktury i funkcjonowania mózgu i wzroku.

#royalgreenpolska #eko #ekologicznewitaminy #wholefood #znatury #naturalnasuplementacja #suplementydlawegan #suplementydlawegetarian #cieszsiezyciem #enjoylife #stayhealthy #dbamosiebie #healthylifestyle #vege

Skomentuj

Prosimy mieć na uwadze, że komentarze muszą być zaakceptowane przed publikacją

Ta strona jest chroniona przez reCAPTCHA i obowiązują na niej Polityka prywatności i Warunki korzystania z usługi serwisu Google.

EKOLOGICZNY IMBIR

Ekologiczny imbir, herbata imbirowa, imbir w kapsułkach
Podgląd
Imbir BIO
Cena
75,99 PLN
Cena
75,99 PLN
Cena promocyjna
75,99 PLN
Podgląd
Deliciously Ginger BIO
Cena
20,99 PLN
Cena
20,99 PLN
Cena promocyjna
20,99 PLN
Podgląd
Ginger & Lemon BIO
Cena
20,99 PLN
Cena
20,99 PLN
Cena promocyjna
20,99 PLN