O co chodzi z tym „Whole Food”?

O co chodzi z tym „Whole Food”?

O co chodzi z tym „Whole Food”?

„Whole Food” to żywność stworzona przez Naturę, 🌱💚 która jest spożywana w jej naturalnej, nieprzetworzonej formie.
Jeżeli bazujecie swoją codzienną dietę na nieprzetworzonych i nierafinowanych produktach - brawo dla Was! Spożywając produkty w takiej formie, dostarczacie organizmowi szereg składników odżywczych działających synergicznie. 🧘

A witaminy i minerały, którymi się suplementujecie? Jaką mają formę..? 💊
Według nas era syntetycznych czy wyizolowanych 🧪 witamin i minerałów należy do przeszłości.

Jesteśmy przekonani, że pełne spektrum, nieprzetworzona żywność czy 🍀 ekologiczne, certyfikowane witaminy i minerały 🍀 są bardziej wartościowym źródłem: mają szerszy wachlarz działania i są lepiej przyswajalne przez organizm.

Wyobraźcie sobie, że słyszycie muzykę jednego fletu i porównajcie ją z brzmieniem całej orkiestry. Co ma silniejszy efekt? Oczywiście orkiestra 🥁🎷🎺🎻 synergicznie ze sobą współpracująca. O takiej symfonii składników odżywczych i synergicznym działaniu mówimy! Whole Food to jest moc i siła Natury!

Warto sprawdzić czy firmy twierdzące, że oferują ,,naturalne'' witaminy i minerały faktycznie je oferują. Sprawdzajcie składniki - jeśli składnik nie brzmi naturalnie, jak ten „rosnący” w naturze, wtedy istnieje duże prawdopodobieństwo, że jest to składnik syntetyczny lub wyizolowany np. kwas askorbinowy, askorbinian wapnia (Ester-C) czy węglan wapnia (to czysta skała!), tlenek magnezu, cyjanokobalamina (witamina B12), selenometionina (selen), palmitynian retinolu (witamina A).

W Royal Green dostarczamy ekologiczne, certyfikowane witaminy i minerały w naturalnej formie whole food. 🍋🍊🥝
Nie znajdziecie w nich wypełniaczy, pestycydów, chemii, substancji konserwujących, syntetycznych słodzików czy aromatów smakowych.

Zastanówcie się co jest dla Was lepsze.. Syntetyczne witaminy i minerały, czy te w formie whole food? W Royal Green zawsze wybieramy Naturę.🌱💚 Jeśli dany składnik jest dostępny w formie ekologicznej zawsze wybierzemy właśnie taki!

Skomentuj

Prosimy mieć na uwadze, że komentarze muszą być zaakceptowane przed publikacją

Ta strona jest chroniona przez reCAPTCHA i obowiązują na niej Polityka prywatności i Warunki korzystania z usługi serwisu Google.