Kokosowe płukanie

Kokosowe płukanie

Jeśli zastanawiałaś się, "co to jest oil pulling?" (ssanie oleju) - to jesteś we właściwym miejscu. 💡

Ajurweda przez lata wysunęła się na czoło - jako jedna z najlepszych praktyk pomagających w leczeniu wielu chorób i niedoborów. Przyjmując naturalne podejście wykorzystujące zioła 🌿 i przyprawy, Ajurweda wykorzystuje holistyczną terapię, aby dotrzeć do źródła każdego problemu i zarządzać nim kompleksowo. 🏷, Jeśli preferujesz naturalne środki wspomagania swojego zdrowia zamiast chemicznych wytworów koncernów farmaceutycznych, Ajurweda jest odpowiedzią dla Twojego dobrego samopoczucia i zdrowia. Istnieją różne skuteczne praktyki w Ajurwedzie, wśród których oil pulling jest jednym z najlepszych. Jest to technika, która jest bardzo korzystna dla higieny jamy ustnej, ale i nie tylko!

Różne praktyki w znacznym stopniu odkrywają związek między zębami i dziąsłami, a ogólnym stanem zdrowia. Wiadomo, że higiena jamy ustnej, a zwłaszcza pielęgnacja dziąseł ma bezpośredni związek ze zdrowiem ludzkiego serca. Po systematycznym praktykowaniu „ssania oleju” doświadczysz pełnej detoksykacji organizmu, a efekty będą zaskakująco widoczne! Wystarczy, że rano, na czczo, zaraz po przebudzeniu i ewentualnie drugi raz wieczorem, przed pójściem spać popłuczesz jamę ustną 1-2 łyżkami oleju przez 15-20 minut. Olej powinien dostać się w każdy jej zakątek, łącznie z gardłem i migdałkami. Pod żadnym pozorem nie można go połykać! Zebrane są w nim wszystkie bakterie, których w momencie płukania chcemy się pozbyć. Trzeba je wypluć do toalety, a jamę ustną dobrze wypłukać i wyszorować pastą do zębów.

Najlepszym olejem do takiego zabiegu jest ekologiczny i certyfikowany Olej kokosowy Extra Virgin od Royal Green. Jest w 100% tłoczony na zimno. Od 2008 roku ściśle współpracujemy z plantatorami orzechów kokosowych na Filipinach, którzy przetwarzają orzechy kokosowe w tradycyjny sposób, z wielką miłością i troską aby uzyskać najczystszy olej kokosowy dostępny na Ziemi!

Olej kokosowy Extra Virgin od Royal Green jest:

✅ 100% certyfikowany, ekologiczny. ✔️ 100% tłoczony na zimno (niemieszany).

✅ Wyciskany w ciągu 24 godzin po zbiorze.

Aksamitny smak kokosa. ✔️ Kontrolowana czystość.

Zachowuje wszystkie swoje dobre właściwości po podgrzaniu.

Podwójny zdobywca nagrody Great Taste Award (2018 & 2020)

Zrównoważona uprawa.

Płucz, na zdrowie! :)

#royalgreen #royalgreenpolska #eko #znatury #cieszsiezyciem #enjoylife #stayhealthy #dbamosiebie #healthylifestyle #olejkokosowy #oilpulling #ajurweda #ayurveda #ssanieoleju #extravirgin #coconutoil #zdrowezęby #detox #detoksykacja

Skomentuj

Prosimy mieć na uwadze, że komentarze muszą być zaakceptowane przed publikacją

Ta strona jest chroniona przez reCAPTCHA i obowiązują na niej Polityka prywatności i Warunki korzystania z usługi serwisu Google.