Jak sprawić by się chciało, jak się nie chce?

Jak sprawić by się chciało, jak się nie chce?

Macie coś pilnego do zrobienia, w zasadzie to na wczoraj… ale wciąż tkwicie na kanapie wessani w telefon.. oglądając filmiki ….ze słodkimi kotkami pełnymi energii …a Wy 🥱

Podczas, gdy Wasza lista „do zrobienia” coraz dłuższa, trudno znaleźć energię, aby się z nią zmierzyć..  Kociakowej słodkości Wam nie załatwimy… ALE wiemy jak naturalnie wspomóc Waszą energię, w bonusie opóźniając procesy starzenia.

Zaciekawieni?

Odpowiedzią może być Koenzym Q10 – występuje praktycznie we wszystkich komórkach organizmu i jest niezbędny do powstawania energii w mitochondriach. Jest antyoksydantem chroniącym mitochondria przed wolnymi rodnikami.  Niestety im jesteśmy starsi, organizm coraz mniej go produkuje. Poziom Q10 znacznie spada po 40-tce. Ponadto, przyjmowanie leków takich jak statyny również obniża poziom CoQ10 w organiźmie.

Jaką formę CoQ10 stosować? CoQ10 jest często dostarczany w utlenionej formie zwanej ubichinon-em. Oznacza to, że ciało potrzebuje najpierw przetworzyć ubichinon na biologicznie aktywną formę ubichinol. Badania wykazują, że ta konwersja, szczególnie u osób starszych, jest słaba.

Royal Green CoQ10 to najlepiej przyswajalna, aktywna forma koenzymu Q10:  ubichinol.

Dostarczamy go w specjalnej, bogatej w białko, mikrokapsułce (żelatyna rybna). Optymalnie się rozpuszcza. W żołądku i jelitach tworzy się wówczas większa masa, co zapewnia łączenie naszego Q10 z żołądkiem/ścianą jelita. Jest to istotne, ponieważ właśnie w żołądku i jelitach odbywa się jego wchłanianie. Dzięki temu lepiej się przyswaja (ok. 2-4 razy) i działa na organizm.  Dla uzyskania silniejszego efektu dodaliśmy jeszcze witaminę C.

Naturanie nasz CoQ10 jest bez wypełniaczy: emulgatorów (monooleinianu diglicerolu i lecytyny sojowej), oleju rzepakowego, skrobi kukurydzianej, glicerolu, karagenu czy barwników (karmel.)

Zalecamy stosować jedną kapsułkę Royal Green CoQ10 dziennie. Więcej nie potrzeba.

#royalgreenpolska #koenzymq10 #q10 #antyaging #starzenie #antyoksydanty #przeciwutleniacze #stres #stresoksydacyjny #witaminaC #medycynamitochondrialna #suplementacja #naturalnamedycyna #odpornosc #energia #kobietapo40

Skomentuj

Prosimy mieć na uwadze, że komentarze muszą być zaakceptowane przed publikacją

Ta strona jest chroniona przez reCAPTCHA i obowiązują na niej Polityka prywatności i Warunki korzystania z usługi serwisu Google.

EKOLOGICZNY IMBIR

Ekologiczny imbir, herbata imbirowa, imbir w kapsułkach
Podgląd
Imbir BIO
Cena
75,99 PLN
Cena
75,99 PLN
Cena promocyjna
75,99 PLN
Podgląd
Deliciously Ginger BIO
Cena
20,99 PLN
Cena
20,99 PLN
Cena promocyjna
20,99 PLN
Podgląd
Ginger & Lemon BIO
Cena
20,99 PLN
Cena
20,99 PLN
Cena promocyjna
20,99 PLN